ثبت نام اینترنتی دوره دکتری  
Members
 
 
اعلانات
   نحوه ثبت نام داوطلبان پذیرش دکتری

داوطلبانی که طبق آیین نامه استعدادهای درخشان واجد شرایط پذیرش در دوره دکتری بدون آزمون باشند می توانند از طریق این سامانه ثبت نام نموده  و نسبت به تکمیل پرونده و ثبت نام اقدام نمایند.

مراحل ثبت نام  به صورت زیر انجام می شود : 

۱- ابتدا تمامی شرایط ، مقررات و آیین نامه پذیرش استعدادهای درخشان را مطالعه نموده و در صورتی که شرایط لازم را احراز می نمایید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

۲- مبلغ هشتصد هزار ریال (80 هزار تومان) بابت هزینه ثبت نام از طریق سامانه پرداخت الکترونیکی دانشگاه گیلان پرداخت نموده و رسید آن را چاپ نموده نزد خود داشته باشید.  برای این منظور در سامانه پرداخت الکترونیکی آیتم (ثبت نام بدون آزمون استعدادهای درخشان مقطع دکتری) را انتخاب نموده و پس از تکمیل فرم مشخصات ، نسبت به پرداخت مبلغ ثبت نام  از طریق درگاه اینترنتی بانک اقدام نمایید. در صورتی که پرداخت اینترنتی با موفقیت انجام شود ، یک رسید الکترونیکی دریافت خواهید کرد که در آن  یک کد شش رقمی به نام (( شماره سفارش )) درج شده است.

۳- پس از پرداخت مبلغ ثبت نام و دریافت شماره سفارش ، نسبت به ثبت نام اولیه در سامانه اقدام نمایید. با ثبت نام اولیه کد پیگیری ثبت نام دریافت می کنید که پس از این با این کد می توانید نسبت به تکمیل پرونده و پیگیری وضعیت پرونده خود اطلاع یابید.

۴- از قسمت (( داوطلبان استعدادهای درخشان )) در بالای این صفحه می توانید وارد صفحه ورود داوطلبان به سامانه شده و با کد ملی و  کد پیگیری ثبت نام به این سامانه ورود پیدا کنید.

۵- با ورود به بخش داوطلبان سامانه نسبت به تکمیل پرونده الکترونیکی اقدام شود.

۶- پس از تکمیل پرونده و ارسال مدارک شناسایی ، مدارک فعالیت های پژوهشی و آموزشی ، پرونده الکترونیکی را جهت بررسی و ارزیابی گروه های آموزشی تأیید نمایید.